Hakkımızda

Öztayteks 2007 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana kaliteli, ekonomik ve geniş ürün yelpazesi ile tekstil sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Dünyanın dört bir yanına dokuma ve örme kumaş ihracatı yapan Öztayteks, hem yerel hem de uluslararası alanda trend belirleyici ve lider firmalarla çalışmanın ve yeniliğin temsilcisi olmanın gururunu taşımaktadır.

Öztayteks 2015 yılında kendi dijital baskı fabrikasını kurarak 3000 m² üretim alanında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Osmanbey, Merter’de konumlanmış mağazaları ve Bomonti’deki fabrikası ile Öztayteks, sektörün kalbinde yer almaktadır ve her zaman değişime açık genç ve dinamik ekibi ile hizmet kalitesini genişleterek, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en hızlı ve ekonomik çözümü sunmaktadır.

Öztayteks, kurulduğu günden bugüne istikrarlı büyümesini sürdürmüş ve her zaman katma değer üretmenin önemini ticari anlayışın merkezine koymuş, sektörel büyümenin dinamik gücü olmayı hedefleyerek sektöre değer katacak modern, ticari yöntem ve araçları organizasyonunda kullanmaya ve iş ortaklarını da faydalandırmaya özen göstermiştir.

Adres:

Fabrika: Feriköy Mahallesi Bayır Sokak No:32 Kurtuluş – Şişli / İstanbul –  TÜRKİYE

Osmanbey Şube: Cumhuriyet Mah. Rumeli Cd. No: 94/A Osmanbey / İstanbul – TÜRKİYE

Merter Şube: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Fatih Caddesi Söğüt Sokak 5/B-5/F Merter – Güngören / İstanbul – TÜRKİYE

 

Tel:

 

Osmanbey Şube: + 90 0212 233 32 33

Merter Şube: + 90 0212 539 00 69

E-mail:

info@oztayteks.com

 

Markalarımız

Oztay-Teks-Marka-Logo
Minelask-Logo
Shesea-Logo